piątek, 26 kwietnia 2013

Idzie nowe...

Zainspirowałam się. Zaświtało mi w głowie mnóstwo nowych pomysłów. Ponieważ od jakiegoś czasu poza moją dotychczasową twórczością zajmuję się również tworzeniem biżuterii, zrobił się na moim pierwszym blogu straszny misz-masz. Chciałabym zaprowadzić porządek na blogu "hand-made-hobby", dlatego biżuterię i inne wytwory utrzymane w temacie "upcyklingu" (choć nie tylko) będę prezentować na tym blogu, tworząc pod nazwą "art naja". 

Mam w planie przerabianie rzeczy bezużytecznych w użyteczne a nawet piękne i wartościowe. Idea upcyklingu opiera się na nadawaniu nowego życia surowcom, które normalnie lądują na śmietniku, lub w najlepszym przypadku są przetwarzane (recykling). Nie znaczy to jednak w żadnym przypadku, że będę tworzyła śmieci :) Wykorzystuję np.: butelki typu PET, pojemniki po kosmetykach, butelki po płynach do prania, puszki metalowe i aluminiowe i kto wie co tam jeszcze... Wszystkie surowce pochodzą z mojego domu, dzięki czemu zmniejszam produkcję odpadów :)

Tyle tytułem wstępu. Już niedługo dodam pierwsze zdjęcia. Mam nadzieję, że osoby dotychczas obserwujące moje twórcze poczynania dołączą do czytelników również w tym, nowym miejscu.

Pozdrawiam. Naja


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz